PODZIEL SIĘ

Nowe detale odnośnie produkcji Morbius z Jaredem Leto w roli głównej zdradzają jego głównego przeciwnika w filmie!

Sony niedawno wypuścił dwa filmy ze świata Człowieka Pająka, „Venoma” oraz „Spider-Man: Into the Spider-Verse”, które przyciągnęły do kin rzesze fanów, okazując się strzałem w dziesiątkę. Ha! “Spider-Man: Into the Spider-Verse” okazał się jeszcze większym sukcesem niż ten pierwszy. Pewnie dlatego, że animacja była naprawdę dobrze zrobioną, pełną akcji oraz humoru opowieścią. „Venom” natomiast zarobił niezłą sumę, prezentując kreację jednego z największych przeciwników Spider-Mana, którego potencjał został jakże „skopany” w poprzednim filmie o przygodach Pajęczarza, „Spider-Man 3”.

Sukces tych dwóch produkcji pozwolił na to, aby Sony dało zielone światło innej produkcji. Mowa tutaj oczywiście o filmie „Morbius”, gdzie do roli głównej zaangażowano Jareda Leto, znanego wcześniej między innymi z nie do końca udanej roli Jokera w „Suicide Squad”. Jednakże patrząc po przykładzie Ryana Reynoldsa oraz postaci Deadpoola, warto dać również Jaredowi możliwość odkupienia swoich win.

Wracając jednak do produkcji o Żyjącym Wampirze, poza Jaredem w roli Dr. Michaela Morbiusa, do filmu zatrudniono Adrię Arjonę, której powierzono rolę dziewczyny głównego bohatera, Martine Bancroft, a także Matta Smitha, Jareda Harrisa oraz Tyrese Gibsona. Tyrese ma zagrać agenta FBI, który będzie ścigał Morbiusa, natomiast Jared mentora Michaela.

Do tej pory jednak nie znaliśmy szczegółów na temat głównego przeciwnika Wampira. Jak się okazało, Matt Smith ma się nim stać, odtwarzając rolę Loxiasa Crowna. Crown ma mieć tę samą chorobę krwi, co Michael Morbius. Jak wiemy, Morbius będzie chciał się ratować, wynajdując lekarstwo, które doprowadzi go do przemiany w Wampira.

Czy to oznacza, że Loxias Crown również sięgnie po specyfik? Podzielcie się w komentarzach, na facebooku lub Discordzie!