PODZIEL SIĘ

Po niedawnym sukcesie “Venoma” oraz „Spider-Man: Into the Spider-Verse”, Sony Pictures postanowiło iść dalej w kierunku filmów z postaciami powiązanymi ze świtem Spider-Mana. Najwcześniej zielone światło dostała produkcja “Morbius” z Jaredem Leto w głównej roli Żyjącego Wampira. Pomimo że produkcja ruszyła z kopyta, do niedawna jeszcze nie znaliśmy daty premiery. Wreszcie Sony postanowiło ją ujawić!

Tak jest! Sony ujawniło datę premiery filmu opowiadającego o Michaelu Morbiusie, Żyjącym Wampirze. Film ma ujrzeć światło dzienne dokładnie 31 lipca 2020 r.!

Studio wyjawiło tę informację zaraz po tym, jak ogłosiło, że do obsady dołącza Matt Smith, znany między innymi z jego roli w „Doctor Who”. Niestety na tę chwilę nie zdradzono, kogo zagra.

Właściwie to nie wiele wiadomo o produkcji, poza tymi kilkoma obsadami, teraz daty premiery, czy fakcie, iż reżyserią zajął się Daniel Espinoza.

Choć spekuluje się, że „Morbius” powinien zostać wydany w kategorii R, to pamiętajmy, jak to wyglądało w przypadku „Venoma” (zapowiadany w R, wydany jako PG-13 – przyp. red.).

Oczywiście byłoby lepiej, gdyby jednak w tym przypadku twórcy pozostali wierni R-ce – wiadomo, Wampiry na dużym ekranie wymagają większej przemocy, a mroczny klimat i cienie to coś, co przynajmniej w mojej wyobraźni nie odstępuje ani na krok Michaela Morbiusa. Jak to sobie wyobrażam, to do głowy przychodzi mi „The Amazing Spider-Man 9/95”, wydany pod szyldem TM-Semic, komiks mroczny, napisany i zilustrowany przez genialnego Todda McFarlane’a. Jeśli film będzie również posiadał podobny klimat – to będzie faktycznie hit!

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Podzielcie się na Discordzie!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!