PODZIEL SIĘ

Marvel Studio zapowiedziało w nocy na D23 kolejne seriale czwartej fazy Kinowego Uniwersum Marvela.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Do tej pory wiedzieliśmy o takich serialach jak WandaVision, Falcon i Zimowy Żołnierz, What if..?, Loki, Hawkeye. Jednak Kevin Feige stwierdził, że to za mało i postanowił uszczęśliwić kolejną grupę fanów Marvela, dodając kolejne 3.

Moon Knight jest często uważany za marvelowego Batmana przez swoją brutalność. Jego siła jest uzależniona od fazy księżyca. Dysponuje pełnym arsenałem broni od Chonsu (egipski bóg).

Ms. Marvel to chyba największa fanka Carol Danvers, dlatego przyjęła za swój pseudonim jeden ze starszych tytułów Kapitan Marvel. Ciało Kamali jest bardzo elastyczne dzięki czemu może przybrać dowolną formę, od kulki, aż po kij bejsbolowy, ogranicza ją jedynie jej wyobraźnia.

She-Hulk to komiksowa kuzynka Bruce’a Bannera, który, aby uratować jej życie wstrzyknął jej swoje DNA. Dzięki czemu uzyskała moce podobne do Hulka. Często współpracowała z Fantastyczną Czwórką i z Avengers. W komiksach niczym Deadpool bez problemu rozbija czwartą ścianę.

Po raz kolejny Marvel Studio pokazało, że tworzy produkcje o jakich marzą widzowie i czytelnicy Marvela. Jeszcze nie tak dawno po internecie krążyły plotki o serialu o Moon Knightcie, a dzisiaj możemy być pewni, że Feige z ekipą dociągną projekt do końca.

Powyższe seriale zadebiutują w 2022 roku. W tym samym roku do kin trafią filmy Czarna Pantera 2 i Strażnicy Galaktyki vol.3.