PODZIEL SIĘ

Gwiazda Supergirl Melissa Benoist zadebiutuje za kamerą nadchodzącego odcinka serii CW. Według Entertainment Weekly, aktorka wyreżyseruje 17 odcinek piątego sezonu Supergirl.

„Chciałam reżyserować od sezonu 3, ale nie mogłam w zeszłym roku z powodu konfliktów terminarzowych, więc David Harewood (serialowy Hank Henshaw) zrobił to pierwszy,”- mówi Melissa Benoist. „Czułam chęć zrobienia tego przez kilka sezonów, dlatego, że choć dobrze znasz ten program i poznajesz postać, świat i ton serialu tak dobrze, nie możesz pomóc, ale tylko wyobrazić sobie pewne sceny w określony sposób. Chcę się tym pobawić. ”

Aktorka zaczęła już przygotowywać się do odcinka, który nadejdzie wiosną. Wzięła udział w spotkaniu koncepcyjnym na premierze piątego sezonu.

„Te seriale są tak masywne, że nie przypominam reżyserii żadnego innego programu w telewizji, gdzie wszyscy tak wiele mi powiedzieli. Dosłownie próbuję być gąbką uczącą się czegoś nowego każdego dnia, kiedy ?shadowing? – mówi. „To tylko kwestia rozmowy z aktorami, aby wszyscy czuli się kreatywni i współpracujący ze sobą, mimo że mamy ogromne ograniczenia związane z budżetem i efektami specjalnymi. Uświadomiłem sobie, że to gra w szachy. Przesuwasz swój pionek w jedną stronę, a następnie ktoś powala twoją wieżę, ponieważ nie możesz wykonać jakiegoś wyczynu, który chciałeś zrobić. Chodzi o kompromis i próbę bycia tak kreatywnym, jak tylko możesz w tych granicach, co jest fajnym wyzwaniem. ”

Aktorka mówi, że sama reżyseria pozostaje „tą jedną onieśmielającą częścią, ponieważ sama nie wiem, jak ludzie to robią. Ale na szczęście jestem otoczona przez grupę ludzi, którzy są naprawdę pomocni i możemy podzielić odpowiedzialność. Nie wiem, jak mózg może to wszystko przetworzyć.