PODZIEL SIĘ

Marvel Studios wydało nowe wideo z filmu Captain Marvel, które ukażę się w tym roku! 

Carol Danvers (Brie Larson) zaprasza fanów, by w 2019 roku poszli “wyżej, dalej, szybciej”, to znajoma mantra dla fanów komiksów Captain Marvel. 

Wideo możecie obejrzeć poniżej. 

Sama Larson wspina się wyżej w wideo, które udostępniła, pokazując jej trening w stylu Spider-Man. 

Larson występuje jako Carol Danvers w Captain Marvel, pierwszym filmie Marvel Studios, którego bohaterką jest kobieta. To doprowadziło do pewnych porównań do filmu Czarna Pantera, który był pierwszym filmem Marvel Studios, którego głównym bohaterem jest czarnoskóry bohater. Podczas wizyty na planie Captain Marvel, Brie Larson poruszyła tą kwestię i jej wysokie oczekiwania. 

“Nie wiem, jak to jest inaczej. Mówiąc szczerze nie chce się czuć inaczej.’’ – wyjaśnia Brie. “Jestem trochę ponad ‘Pierwsza kobieta bla bla bla’ i ‘Wow, może kobiety mogą rzeczywiście robić te same rzeczy, które mogą zrobić kolesie – co za szalona koncepcja!’ Czuję, że im więcej o tym mówimy, tym bardziej utrwalamy mit, że jest to niemożliwe. Nie, dlaczego nie było tak wcześniej, ponieważ było to złe. To było po prostu złe. Teraz robimy to, co naturalne.” 

“Będzie to czym jest i myślę, że będzie tam dużo ludzi do zrozumienia i wczucia się w nie” kontynuowała. “Miejmy nadzieję, że będzie to film, który chcecie się ponownie obejrzeć, a ponieważ życie toczy się dalej, będzie tego więcej. Po prostu chcę tworzyć sztukę, która trwa. Chcę tworzyć sztukę, z którą rośniesz. To wszystko.”