PODZIEL SIĘ

W sieci pojawiły się ostatnio plotki sugerujące, że pomimo fuzji Fox/Disney, Marvel Studios nadal ma chęć na filmy z Ryanem Reynoldsem w roli głównej jako Deadpool w kategoriach zarówno PG-13, jak również i w R!

W ostatnim roku Disney zapowiedział, że kupuje 20th Century Fox, co doprowadziło Internet do wrzenia. Fani z radością przyjęli tę informację, sugerując, że oznacza to, iż postacie powiązane ze światem X-Men oraz Fantastic Four zostaną wcielone do Marvel Cinematic Universe.

Pomimo początkowej radości nagle padło hasło, że Disney może wcale nie mieć ochoty na filmy w kategorii PG-13 lub R, jak to miało miejsce w przypadku „Logana” i „Deadpoola”.

Wydaje się, że to są plotki i Kevin Feige może chcieć Ryana Reynoldsa w roli Deadpoola, gdy ta postać zostanie wcielona do szeregów innych, należących do Marvel Studios. Cieszycie się? Ja też!

W grudniu zeszłego roku fani mieli okazję podziwiać re-edycję drugiej części „Deadpoola” w postaci „Once Upon A Deadpool” w kategorii PG-13, co miało za zadanie zebranie pieniędzy na fundację dobroczynną.

Zanim jednak fuzja się zakończy, w lipcu czeka nas ostatni film ery „X-Men: First Class”, czyli „Dark Phoenix”. Natomiast horror “The New Mutants” zapowiadany jest na sierpień, przy czym ostatnio ogłoszono, że planowane są jeszcze dokrętki. Oby wyszło to produkcji na dobre, nie tak jak w przypadku „Justice League” z WB/DC.

Na razie jednak nie wiadomo, kiedy te dokrętki mają nastąpić, więc produkcja ta wisi pod wielkim znakiem zapytania. W dodatku ostatnio zdradzono, że promocja filmu ma się rozpocząć we wrześniu, czyli wiadomo, że samo jego wydanie opóźni się. Oficjalnej daty jednak nie zdradzono.

Co Wy na to? Czy też czekacie na nowego, marvelowskiego Deadpoola, ale w kategorii R? Komentujcie!