Na stronie forbiddenplanet.com można zamówić przedpremierowe wydanie magazynu Marvel Studios, które ma mieć premierę 28 kwietnia.

Aktualnie ze strony zniknęła okładka, jednak w Internecie nic nie ginie. Na zdjęciu poniżej widzimy Avengersów, którzy pozostali przy życiu po pstryku Thanosa, a wspierają ich Kapitan Marvel oraz Nebula.

Powyższy magazyn można kupić za 6,64£, czyli około  25zł. Za tę dość atrakcyjną cenę fani mają ponoć otrzymać wywiady z odtwórcami ról Kapitana Ameryki i Iron Mana, ekskluzywne komiksy, a także artykuły o pracy za kulisami Avengers: Endgame, czy analiza psychologiczną Thanosa.

No właśnie – ponoć. Nie wiadomo, czy powyższy magazyn tak naprawdę wyjdzie. Grafika zniknęła ze strony, bo podobno spoilerowała podróż bohaterów przez wymiar kwantowy. Jestem w stanie to zrozumieć. Zastanawia mnie jednak liczba 02 w górnym prawym rogu, jakoby to miał być numer drugi, choć o pierwszym nikt nigdy nie słyszał.

Jaka jest prawda? Przekonamy się dopiero 28 kwietnia, dwa dni po premierze Endgame. Dajcie znać, jeśli skorzystanie z tej oferty. Ja tam chętniej bym przeczytał Flarrow Magazine.  😉