Strona główna Kinowe Uniwersum Marvel Marvel rozpoczął prace nad filmem Nova?

Marvel rozpoczął prace nad filmem Nova?

1153
PODZIEL SIĘ

Wszechświat kinematograficzny Marvela rozwija się coraz bardziej od zakończenia Infinity Saga. Ponieważ coraz to częściej otrzymujemy informacje o wprowadzeniu nowych postaci w ich własnych filmach. Teraz krąży plotka, że ​​Marvel zagłębi się zasięgnie do sporej puli postaci, aby wprowadzić ulubioną przez fanów komiksową postać Nova, który ma stać na czele Nova Corps w 5 fazie MCU!

Najprawdopodobniej głównym bohaterem będzie Richard Rider, ponieważ to on jest najpopularniejszym wcieleniem Novy w komiksach. Film zaplanowany jest na 2022 rok. Jedynym zapowiedziany filmem MCU na ten rok jest kontynuacją Czarnej Pantery, którego premiera odbędzie się 6 maja. Marvel Studios ma również zaplanowane dwie daty w lutym i lipcu tego roku.

Debiut bohatera w MCU albo możliwy jest w Strażnikach Galaktyki 3, albo postać otrzyma swój własny, samodzielny film. Nova miał być pierwotnie wprowadzony do pierwszego filmu Strażników Galaktyki, lecz ostatecznie postać została usunięta ze scenariusza.

Czy chcielibyście, aby postać Novy zadebiutowała w Marvel Cinematic Universe? Czy wolelibyście widzieć Sama Alexandra czy Richarda Ridera jako Nova? Dajcie znać w komentarzach!