PODZIEL SIĘ

Ostatnie noce były przełomowe dla Marvel Studios, na San Diego Comic-Comie został upubliczniony cały skład Czwartej Fazy Marvela

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Kevin Feige, dyrektor generalny, prowadził event, a następnie wziął udział w wywiadach, w których wypytywany był o różnorakie, ekscytujące nowe informacje. Ze wszystkich ważnych obwieszczeń, nie potwierdzono możliwości ponowienia crossoveru a’la Avengers: Endgame. Pomimo tego, w wywiadzie dla MTV News, Feige zasugerował, że Faza 4. może zbudować fundamenty dla czegoś wielkiego w przyszłości.

Na pytanie:

Jesteście gotowi stworzyć podwaliny pod następny crossover? Sekretne Wojny lub coś w tym rodzaju? Czy Faza Czwarta zacznie budowę fundamentów pod filmy które zobaczymy w przyszłości, ponieważ ewidentnie widzieliśmy Thanosa przez calutką Infinity Sagę, czyli ziarno zostało zasiane bardzo wcześnie.

Kevin Feige odpowiedział w ten sposób:

Owszem. Debatowaliśmy nad tym, co powinniśmy dzisiaj ogłosić. Czy powinniśmy zapowiedzieć Fazę 4 i 5? Zaplanowaliśmy je, mamy pięć lat podążania tą drogą i jestem zdania, że jedenaście projektów w dwa lata to dużo, a nie wspominam nic o kolejnych dwóch lub trzech latach.

Ale czy kolejna faza do czegoś prowadzi? Czy do czegoś zmierzacie?” Zapytało konkretnie MTV i otrzymało dość wymijającą odpowiedź:

Cóż, to jest to, co kocham w Marvelu, w sposobie narracji komiksów. Niczego nie stworzyliśmy. Kocham to, że wszystko jest zbudowane, tworzy crescendo, wszystko jest połączone, a zarazem indywidualne, zmienia się. I teraz dotarliśmy do momentu, nie tylko w filmach, ale w mega-eventowych serialach na Disney+, który nas ożywia i sprawia, że wszyscy chcemy tworzyć to dalej.

Jak myślicie, do czego zmierza Czwarta Faza? Macie jakieś teorie? Podzielcie się nimi w komentarzu!


Avengers: Endgame i Spider-Man: Far From Home nadal są w kinach.
W nowym projekcie zaplanowano premierę Black Widow na 1 Maja 2020, serial Falcon i Zimowy Żołnierz na rok 2020, The Eternals mają pojawić się 6 Listopada 2020, Shang-Chi i Legenda Dziesięciu Pierścieni ma zagościć w kinach 12 Lutego 2021, seriale WandaVision oraz Loki na wiosnę, Doctor Strange in the Multiverse of Madness zgodnie z zapowiedziami wyjdzie 7 Maja, What if….? zaplanowano na lato tego samego roku, podobnie jak Hawkeye, a ostatnią domniemaną datą premiery jest Thor: Love and Thunder, zapowiedziana na 5 Listopada 2021 roku.