PODZIEL SIĘ

W nadchodzącym sequelu filmu o Królu T’Challi, fani mogą spodziewać się powrotu dobrze znanej postaci. Martin Freeman, w wywiadzie udzielonym serwisowi Collider, został zapytany o swój udział w „Black Panther 2″.

”Z tego co wiem, pojawię się w filmie. Dano mi do zrozumienia, że będę w kolejnej części. Ale nie wiem jeszcze, kiedy to nastąpi.”

Pierwszym filmem, w którym pojawiła się postać Everetta Rossa, był Captain America: Civil War z 2016 roku. Debiutował jako, będący częścią sił powietrznych, członek CIA. Mimo, iż jego rola w Civil War była dość skromna, to w filmie Czarna Pantera, zyskała na znaczeniu, w szczególności, gdy Everett Ross przybył do Wakandy. Razem z królem T’Challą (Chadwick Boseman) i jego sprzymierzeńcami, starli się z Erikiem Killmongerem (Michael B. Jordan) w walce o panowanie nad ukrytym miastem.

Nie wiadomo, czy  Ross padł ofiarą wymazania połowy uniwersum przez Thanosa, czy też znalazł się pośród ocalałych i czekał na odwrócenie skutków użycia rękawicy. Był dla T’Challi ważnym sprzymierzeńcem, nie dziwi więc fakt, że jego powrót został już ogłoszony przez samego aktora.

Na panelu Marvela, który odbył się podczas San Diego Comic Con, Black Panther 2 nie został zapowiedziany. Kevin Faige stwierdził jednak, iż film jest już w produkcji. I chociaż słowa prezesa Marvel Studios są pocieszające, na razie data premiery pozostaje nieznana. W roli reżysera i scenarzysty ponownie pojawi się Ryan Coogler, a na ekranach zobaczymy między innymi: Chadwicka Bosemana, Lupitę Nyong’o, Danai Gurirę i Letitię Wright.

Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o powrocie Martina Freemana do roli Everetta Rossa i pamiętajcie, by śledzić dalsze newsy ze świata MCU.

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!