PODZIEL SIĘ

“Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” odzwierciedlają punkt widzenia Harley Quinn (Margot Robbie) bardziej niż ‘‘Legion Samobójców” Davida Ayera czy Jamesa Gunna.

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Film oficjalnie opisywany jest jako “pokręcona historia opowiedziana przez samą Harley Quinn, ponieważ tylko ona jest w stanie to opowiedzieć”.

Ptaki Nocy” będą opowieścią z punktu widzenia Harley Quinn, przez co widzowie mają okazję zobaczyć świat, którego nie widzieliśmy w pierwszym Legionie Samobójców, ani tego, który będzie w Legionie Samobójców Jamesa Gunna

Jak mówi sama Robbie: “To będzie szaleństwo. Odzwierciedli jej osobowość. Jest zabawny, gwałtowny, szalony. To absurdalne i to jest dziwne, a jednocześnie przezabawne. To trochę bolesne”. 

Scenarzystka Christina Hodson jakiś czas temu zdradziła, że Harley jest wiodącą postacią, ponieważ jest “skomplikowana, dopracowana i interesująca”, a także “pełna przeciwieństw”. 

“Jest niesamowicie inteligentna; to psychiatra, ale też niesamowicie głupia i niedojrzała osoba. Ta równowaga pomiędzy zdrowiem psychicznym a szaleństwem, zabawą i frywolnością oraz prawdziwą inteligencją była świetną zabawą, którą można się bawić” — powiedziała Hodson. “Harley przenosi to na wyższy poziom: pokazuje wszystko po trochu, a możliwość napisania takiej postaci jest niesamowita. Kocham ją, ale też uwielbiam to, co Margot zrobiła z tą postacią. Praca z Margot przez ostatnie trzy lata podczas pracy nad Harley była spełnieniem marzeń”.

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) wejdą na duży ekran już 7 lutego 2020 roku.