PODZIEL SIĘ

Czy Netflix już teraz planuje piąty sezon „Lucyfera“?

Wielu widzów serialu nadal boleśnie wspomina, jak to stacja FOX nagle podjęła decyzję o skasowaniu “Lucyfera“.

Fani bez kompletnego zastanowienia ruszyli do akcji w celu ratowania serialu i po całym internecie rozpowszechnili #SaveLucifer. Walczyli ciężko o los swojego ukochanego serialu, mimo że sami powoli tracili nadzieję na jego kontynuację. Ostatecznie trafił on w ręce Netflixa.

Sam Netflix nie określił dokładniej, co zamierza zrobić z serialem. Obecnie wiemy jedynie, że kolejny sezon składać się będzie z mniejszej niż dotychczas ilości odcinków, ponieważ z zalewie 10. Dosyć szybko pojawiły się plotki mówiące, iż Netflix z góry zaplanował sobie od razu więcej sezonów niż tylko czwarty.

Nie jest to wykluczone, ponieważ włodarze Netflixa zapewne chcą sprawdzić czy serial wciąż będzie się cieszył popularnością.

Aimee Garcia zdaje potwierdzać te plotki, mówiąc iż sama jest mocno przekonana, że Netflix spokojnie pozwoli na piąty sezon “Lucyfera”. Aktorka ponownie podziękowała fanom i stwierdziła, że gdyby nie oni to prawdopodobnie nikt nie przejąłby tego serialu.

Data premiery nowego sezonu nie jest jeszcze znana, aczkolwiek krążą niepotwierdzone informacje, iż ma to mieć miejsce w kwietniu lub maju.