PODZIEL SIĘ
LUCIFER: Aimee Garcia in the "Trip To Stabby Town" episode of LUCIFER airing Monday, Nov. 14 (9:01-10:00 PM ET/PT) on FOX. ©2016 Fox Broadcasting Co. Cr: Jack Rowand/FOX

Serial przechodził pewien kryzys, ale te czasy są już dawno za nami. Otóż otrzymaliśmy kolejną ciekawą informację, według której Netflix może już teraz planować piąty i szósty sezon „Lucyfera“.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Wielu widzów serialu nadal boleśnie wspomina, jak to stacja FOX nagle podjęła decyzję o skasowaniu “Lucyfera“. Fani bez kompletnego zastanowienia ruszyli do akcji w celu ratowania serialu i po całym internecie rozpowszechnili #SaveLucifer. Walczyli ciężko o los swojego ukochanego serialu, mimo że sami powoli tracili nadzieję na jego kontynuację. Ostatecznie trafił on w ręce Netflixa.

Sam Netflix nie określił dokładniej, co zamierza zrobić z serialem. Obecnie wiemy jedynie, że kolejny sezon składać się będzie z mniejszej niż dotychczas ilości odcinków, ponieważ z zalewie 10. Dosyć szybko pojawiły się plotki mówiące, iż Netflix z góry zaplanował sobie od razu więcej sezonów niż tylko czwarty.

Nie jest to wykluczone, jednak włodarze Netflixa zapewne chcą najpierw sprawdzić, czy serial wciąż będzie się cieszył popularnością.

Aimee Garcia zdaje potwierdzać te plotki, mówiąc, iż sama jest mocno przekonana, że Netflix spokojnie pozwoli na piąty, jak i szósty sezon “Lucyfera”. Aktorka ponownie podziękowała fanom i stwierdziła, że gdyby nie oni, to prawdopodobnie nikt nie przejąłby tego serialu.

Lucyfer” wraca z 4. sezonem 8 maja.