PODZIEL SIĘ

„Lucifer” z Tomem Ellisem oraz niezawodną ekipą wraca już 8 maja z czwartym sezonem, przywróconym dzięki temu, że serialem zaopiekował się Netflix, a fani wsparli inicjatywę #savelucifer! Aby jeszcze bardziej podsycić oczekiwania fanów na nowy, 10-odcinkowy sezon, platforma streamingowa zebrała całą ekipę serialu, aby w ramach „9 kręgów piekła omówić to, co miało miejsce od momentu anulowania show aż po zakończenie produkcji!

No dobra… skoro mamy do czynienia z Lucyferem, to czas na coś w rodzaju spowiedzi całej ekipy.

Na początku obsada skupiła się na tym, jak bardzo zdziwiło ich anulowanie serialu tak z dnia na dzień, a także na inicjatywie #savelucifer, wyrażając swoją wdzięczność oraz pozytywne zdziwienie. W końcu akcja ta zjednoczyła ludzi na całym świecie.

Ekipa wspomniała również, że obecny sezon będzie najmocniejszym ze wszystkich, jakie do tej pory zrobili. Jest ku temu wiele powodów. Przede wszystkim jest to związane z zakończeniem poprzedniego, trzeciego sezonu. Wcześniej powodem, dla którego wiele nie można było opowiedzieć, był niewątpliwie fakt, iż nikt nie wierzył, że Lucyfer jest faktycznie diabłem. Teraz jednak to ma się zmienić, szczególnie w przypadku kilku dosyć poważnych postaci. Ciekawe, czy do tego grona faktycznie dołączy także Detektyw Decker?

Pomijając już powyższe, zakulisowe “reunion show” z obsadą serialu, poniżej raz jeszcze możecie zobaczyć zwiastun sezonu 4, a tuż pod nim oficjalna zapowiedź serialu oraz spis poszczególnych epizodów.

SYNOPSIS: Po tym, jak Lucyfer ujawnił Chloe swoją diabelską twarz, musi on zmierzyć się z nowym wyzwaniem: Ewa, oryginalna grzesznica we własnej osobie powraca! Pytanie brzmi, czy chce zemsty za to, że skusił ją dawno, dawno temu? Czy może chodzi o coś zupełnie innego? Premiera już 8 maja na platformie Netflix!

Epizod 1: “Everything’s Okay”

Lucyfer i Chloe badają sprawę morderstwa pszczelarzy. Chloe stara się przekonać go, że wszystko jest między nimi w porządku, pomimo iż zobaczyła jego diabelską twarz.

Epizod 2: “Somebody’s Been Reading Dante’s Inferno”

Chloe i Lucyfer badają morderstwo na planie reality show. Plan Ojca Kinley nabiera rozpędu. Amenadiela dopadają przemyślenia na temat jego domu.

Epizod 3: “O Ye of Little Faith, Father”

W mieście ktoś morduje byłych członków gangu. To jednak może okazać się zasłoną dymną dla jeszcze mroczniejszych zbrodni. Lucyfer łapie Chloe na kłamstwie. Dan i Maze wyruszają na akcję. Linda szykuje się na zostanie matką.

Epizod 4: “All About Eve”

Lucifer i Chloe starają się rozwiązać zagadkę morderstwa projektanta biżuterii, bez współpracowania razem ze sobą. Oliwy do ognia doleje pojawienie się legendarnej Ewy, która rozpali w Lucyferze dawny ogień.

Epizod 5: “Expire Erect”

Bohaterowie szukają mordercy kolekcjonera klasycznych aut. Prawdopodobnie w tym odcinku czeka nas zamknięcie ich związku.

Epizod 6: “Orgy Pants to Work”

Podczas gdy Lucyfer i Chloe szukają związku pomiędzy zamordowanym audytorem, a kolonią nudystów, Amenadiela odwiedza nieoczekiwany gość.

Epizod 7: “Devil Is as Devil Does”

Epizod 8: “Super Bad Boyfriend”

Epizod 9: “Save Lucifer”

Epizod 10: “King of Hell”

Wygląda na to, że cliffhanger sezonu 3 będzie faktycznie taki, jaki wydaje się być, a Detektyw Chloe Decker (Lauren German) rzeczywiście widziała diabelską twarz Lucyfera. Niestety sprawy pomiędzy nimi, choć poprzednio wydawały się zmierzać w dobrym kierunku, to jednak w obecnym sezonie mogą ulec zmianie, po raz kolejny na gorsze. Na pewno nie pomoże też pojawienie się Ewy.

Cieszycie się na powrót serialu? Komentujcie na Facebooku i Discordzie!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!