PODZIEL SIĘ

Po zakończeniu Sagi Nieskończoności, Marvel Cinematic Universe powoli wchodzi w zupełnie nową erę.

Marvel Studios ma zamiar poszerzać uniwersum z pomocą platformy Disney+, przede wszystkim dzięki serialom live-action. Jedna z zapowiedzianych serii, Loki, ma podobno postawić przed odtwórcą głównej roli szereg nowych wyzwań.

Ostatnio The Hollywood Reporter przeprowadził wywiad z Tomem Hiddlestonem o jego karierze, a w końcu temat rozmowy zszedł na serial Loki. Produkcja Disney+ ma być inwestycją Marvel Studios w dobry start platformy, a aktor twierdzi, że fani mogą oczekiwać wielu niespodzianek.

Zapytany o to, co tym razem planuje bóg podstępu, Hiddleston odpowiedział tajemniczo: „Mogę jednie powiedzieć, że serial nazywa się Loki. To nowy początek, nowa przygoda… lepiej tego nie wyjaśnię.”

W wywiadzie Hiddleston wspomniał też, że nie może doczekać się tego, jak Loki rozwinie postać złoczyńcy przemienionego w bohatera, który przez wiele lat zaskarbił sobie serca milionów:

Niezwykle mnie zaskakuje, a zarazem sprawia ogromną przyjemność, że te filmy połączyły tak wielu ludzi. Wiem, że Loki to skomplikowana postać – inteligentna, lecz wrażliwa. Wściekła i zagubiona i złamana i sprytna… pomyślałem, że to może być świetna okazja i proszę, urosło to do skali kilkunastu filmów. Nie spodziewałem się tego.

Póki co Marvel Studios zdradza niewiele na temat serialu Disney+, jednak szef szefów, Kevin Feige, potwierdził, że Loki będzie częścią MCU. W przeszłości Feige wspominał, że Loki da MCU możliwość rozwijania historii skupionych na postaciach w „unikalny” i „wyjątkowy” sposób:

Jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy wynikających z bycia w miejscu, w którym teraz jesteśmy, to ilość postaci i historii, które możemy dzięki nim opowiedzieć… Gdy na początku ogłosiliśmy, że powstanie dziesięć filmów, a ludzie pytali „A co z wszystkimi pozostałymi rzeczami?”, mogliśmy jedynie odpowiadać, że „możemy produkować określoną liczbę filmów na rok.” Nadal tak jest, jednak znaleźliśmy nowe sposoby opowiadania historii, które będą bardzo unikalne i bardzo wyjątkowe.

Czy tak jak my nie możecie doczekać się nowych przygód Lokiego? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach, na facebooku i na naszym Discordzie!

Data premiery Lokiego na Disney+ nie jest jeszcze znana, jednak serwis startuje już w listopadzie.

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!