PODZIEL SIĘ
The 100 -- "DNR" -- Image HU409a_0337 -- Pictured: Lindsey Morgan as Raven -- Credit: Robert Falconer/The CW -- © 2017 The CW Network, LLC. All Rights Reserved

Zostało tylko kilka tygodni do premiery szóstego sezonu The 100, a to oznacza o wiele więcej Lindsey Morgan na naszych ekranach telewizyjnych.

Rozmawiając z TV Insider, 29-letnia aktorka otworzyła się na temat tego, gdzie znajdziemy Raven w nowym sezonie i jak zmieniła się od tego czasu.

„Sezon 6 przypomina w pewnym sensie sezon 1, ale również ma  tak fajny zwrot w sci-fi”, powiedziała Lindsey. „Raven była naprawdę reaktywna w sezonie 5. Wszystko wokół niej się działo. Została uwięziona przez obóz, w pewnym sensie uwięziona przez Abby, uwięziona trochę na statku kosmicznym na sześć lat, ponieważ nie mogła zrozumieć, co robić”.

Teraz w sezonie 6 ,,podjęła decyzję ‘nigdy więcej’ i naprawdę słyszy Monty’ego, kiedy mówi żebyśmy byli lepsi”

Lindsey kontynuuje, że ostatnie słowa Monty’ego, podzielane przez jego dorosłego syna, Jordana, są  „jej mantrą”.

,,Ona wymaga od siebie i otaczających ją ludzi. W pewnym sensie staje się to jej okrzykiem bojowym. Nawet gdy decyzje stają się coraz trudniejsze, sytuacje stają się mroczniejsze, a twoje serce ciągnie cię w każdym innym kierunku. Wykorzystuje swój moralny kompas, by poprowadził ją w jej drogę.”