PODZIEL SIĘ

Finalny sezon trzeci świetnego serialu „Legion”, opowiadający przygody syna Profesora Charlesa Xaviera lada moment zadebiutuje. Wiemy już, że pojawi się w nim Harry Lloyd i że wcieli się właśnie w Profesora X. I żeby podgrzać atmosferę jeszcze bardziej, FX postanowiło wypuścić kolejny zwiastun, w którym możemy zobaczyć Charlesa Xaviera budującego Cerebro!

Jak już wspomniałem wyżej – w trzecim sezonie zadebiutuje ojciec Davida, lider X-Men, Charles Xavier, znany światu również jako Profesor X. Chyba nie muszę zbytnio wyjaśniać, że Profesor X jest postacią oczekiwaną przez fanów X-Menów od zadebiutowania sezonu pierwszego, prawda?

Rola odtworzenia sławnego Profesora przypadła jednemu z gwiazdorów serialu „Gra o Tron”, Harry’emu Lloydowi. Harry stanie przed nie lada wyzwaniem, starając się pokazać swoją wersję Profesora X, jako pewnego rodzaju kontrast (albo inspirację) dla tego, czym zaszczycili nas Patrick Stewart oraz James McAvoy.

Najnowszy zwiastun pokazuje Harry’ego jako Profesora Xaviera, który tworzy hełm Cerebro. Zresztą spójrzcie na zwiastun poniżej.

Jak sądzicie, czy Harry da sobie radę w roli ojca Davida? “Hello, Dad!” i komentujcie na Facebooku oraz Discordzie!

Sezon 3 serialu „Legion” rozpocznie się już 25 lutego, we wtorek, czasu polskiego w stacji FX!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!