PODZIEL SIĘ

Producent wykonawczy Phil Klemmer wie, że fani chcą więcej Beebo – ale na razie stara się nie obiecywać za wiele! Postać pojawiła się w serialu jako inspiracja zabawką “Tickle-Me-Elmo”. Martin Stein chciał podarować ją swojej córce w półfinale sezonu 3. Jednak jak widać, zabawka stała się na tyle popularna, że pojawiła się w Arrowverse wielokrotnie po tym epizodzie, przeważnie w formie gagu lub Easter Eggu. Natomiast w ostatnim epizodzie poprzedniego sezonu Legendy powołały zabawkę do życia i dzięki niej pokonały wielkiego złego na śmierć!

W jednym z ostatnich wywiadów Klemmer zdradził, że wie, iż postać Beebo przypadła fanom do gustu. Pomimo tego jednak Beebo jest taką postacią, której nie chce się nadużywać, aby nie zniszczyć jej popularności. Dlatego też warto poczekać na odpowiedni moment, aby postać, czy raczej zabawka ponownie pojawiła się w Legendach lub innej serii Arrowverse. Dlatego też Phil nie chce na razie nic obiecywać, ale jeśli odpowiedni moment się nadarzy – na pewno wykorzystają Beebo!

Jak pamiętacie na końcu poprzedniego sezonu Beebo przytulił Mallusa na śmierć, ale to nie był koniec magicznego zagrożenia reprezentowanego przez demona. W celu powstrzymania go raz na zawsze Legendy były zmuszone, aby otworzyć jego klatkę, przez co zezwoliły na to, aby inne magiczne istoty wypełzły do naszego świata, umiejscawiając się w różnych epokach historycznych.

A wy, też chcielibyście więcej Beebo? Discord i Facebook czekają na Wasze spostrzeżenia!

“DC’s Legends of Tomorrow” emitowane są w każdy wtorek rano czasu polskiego, zaraz po kolejnym odcinku „Arrow”!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!