PODZIEL SIĘ

Caity Lotz ujawniła, że tytuł odcinka reżyserowanego przez nią w 5 sezonie to ukłon w stronę Mortal Kombat!

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Serial “Legends of Tomorrow” stacji CW powróci na antenę dopiero w styczniu, ale jak wiemy na pewno wróci do niego Caity Lotz grająca kapitan Sarę Lance/White Canary. Dodatkowo, tym razem Caity stanie również za kamerą na 5 odcinek serii. Dzisiaj, ujawniła ona tytuł tak ważnego dla niej odcinka, a nawiązuje on do serii Mortal Kombat!

W poście na swoim oficjalnym Twitterze, Lotz udostępniła pierwszą stronę scenariusza z tytułem odcinka: “Mortal Khanbat”. Podziękowała ona również kreatywnym pracującym z LoT za możliwość stanięcia za sterami. Oczywiście fani spekulują, że tytuł to również odniesienie i hołd dla Czyngis-Chana (ang. Genghis Kahn) – założyciela i imperatora Imperium Mongolskiego, który był wspominany w serialu już kilka razy.

Seria Mortal Kombat wystartowała z pierwszą grą wideo w 1992 roku i od tego czasu rozwinęła się na kilka sequeli. Reboot przyszłego filmu jest planowany na 5 marca 2021 roku.

Gra wideo doczekała się swojej pierwszej adaptacji wykonanej przez Paula W. S. Andersona w 1995 roku i jest uważana za jedną z najlepszych adaptacji gier na świecie.

Ja już nie mogę się doczekać tego odcinka, szczególnie ze względu na grę! A wy? Graliście? Oglądaliście? Jak myślicie, Caity zrobi z tego odcinka coś w podobnym charakterze? Dajcie znać w komentarzach!