PODZIEL SIĘ

Niedawno przeprowadzono ankietę mającą na celu wyłonienie najlepszej filmowej Catwoman. Jak odpowiadali ankietowani? Wygrała Michelle czy Halle? Tego dowiecie się poniżej!

Jak pewnie większość z was wie, Catwoman to jedna z najpopularniejszych bohaterek (chociaż ja wolałbym nazwać ją antybohaterką) świata DC. Ze wszystkich wrogów, z którymi Batman miał styczność, Kobieta Kot nie tylko jest jednym z jego największych utrapień, ale na dodatek… jego niedoszłą żoną! Selina to postać mocno zakorzeniona nie tylko w uniwersum DC, ale popkulturze ogólnie.

Catwoman w wykonaniu Michelle PfeifferBatman Returns Tima Burtona jest taka jaka powinna być: zwinna, seksowna, uwodzicielska, podstępna i sprytna. Za to ta w wykonaniu Halle Berry była lekko mówiąc fatalna. Anne Hathaway mimo że zagrała świetnie, to nie przebiła Michelle Pfeiffer.

Niedawno The Hollywood Reporter przeprowadził ankietę, która z aktorek wypadła najlepiej. Wyniki były bardzo zaskakujące. Badanie było przeprowadzane wśród 2 201 osób w dniach 6-9 czerwca. Wyniki wykazały, że 41% ankietowanych miało „bardzo pozytywne” wrażenie o Catwoman w wykonaniu Michelle Pfeiffer, która pokonała Anne Hathaway z wynikiem 26%. Teraz uwaga! Szok! Halle Berry uzyskała 42%! Nie wiem jak, ale się udało. Cuda się zdarzają i na to nie ma rady.

Piszcie, która aktorka według Was najlepiej spisała się w tej roli!