PODZIEL SIĘ

W opisie historii Dark Phoenix na łamach Entertainment Weekly pojawiła się informacją, że “wielki zwrot akcji w połowie filmu nieodwracalnie zmieni losy franczyzy”. Wraz z tą ciekawostką pokazano zdjęcie kilku głównych bohaterów stojących wokół cmentarza, i było całkiem jasne, że czeka nas wielka śmierć. Kogo?

We Got This Covered uważa, że to nie kto inny jak Raven Darkholme, znana bardziej jako Mystique, będzie wąchać kwiatki od spodu. Napisali, że kiedy moce Jean Grey zaczynają się manifestować, próbuje sama rozwiązać ten problem, ale jej przyjaciele nie pozwalają jej na to, prosząc zamiast tego, aby wróciła do szkoły Xaviera, aby mogli jej pomóc. Niestety, niektórzy za bardzo na nią naciskają, przez co rzuca się na nich w gniewie, a przy użyciu zbyt dużej siły przypadkowo zabija zmiennokształtną mutantkę.

Wiele osób krytykowało Mystique w wykonaniu Lawrence z tego powodu, jak uczyniono ją postacią ważniejszą od tych, które bardziej na to zasługują. Być może jej śmierć w połowie uczyni ten film (uniwersum, jak Marvel nie będzie rebotować) lepszym. Zgadzacie się, czy będziecie za nią tęsknić? Dajcie znać na naszym Discordzie.

 

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!