PODZIEL SIĘ

Nie od dziś wiemy, że kręcenie crossoverów jest dla gwiazd bardzo męczące.

Dobranie grafików gwiazd (zazwyczaj) czterech seriali może być naprawdę kłopotliwe. Nic dziwnego, że aktorzy są tym strasznie zmęczeni. Jednak Melissa Benoist zaskoczyła wszystkich w zeszłym roku, o czym ostatnio opowiedział serialowy Green Arrow.

Mój ulubiony moment z planu? O panie, strasznie się cieszę, że na jaw wyszedł materiał video, który zarejestrował zaśnięcie Melissy. Jeśli nie wiecie o co chodzi to kręciliśmy scenę, w której wzięli udział nazi-Oliver, nazi-Kara i Reverse-Flash. Zła Supergirl była nieprzytomna i bliska śmierci, a my toczyliśmy rozmowę, podczas której miała się obudzić. Zamiast się ocknąć, okazało się, że ona naprawdę zasnęła, a kamery to wszystko nagrały!

Następnie Amell opowiada, jak asystent chciał obudzić Melissę, ale on i Cavanagh mu na to nie pozwolili. Zamiast tego wymyślili piosenkę o crossoverze, którą Stephen odśpiewał, czym wyrwał aktorkę ze snu. Znalazłem dla Was to nagranie! 🙂

Bez wątpienia ten moment pozostanie w ich pamięci na długo. Mimo że crossovery są męczące, to jednak dają fanom bardzo dużo frajdy, a jak się okazuje i aktorzy dobrze się przy tym bawią!