PODZIEL SIĘ

Pierwszy trailer sezonu 2 serialu “Krypton”jest już dostępny i wydaje się prezentować bardziej ekscytujące momenty w dziejach planety, przed narodzinami Supermana, niż poprzedni sezon! Pomimo zapowiedzi, że ponownie ujrzymy Zoda, Brainiaca, czy Doomsdaya to pojawi się jeszcze jedna, bardzo znana i lubiana postać – Lobo!

Tak! Ostatni Czarnianin pojawi się w sezonie 2 prequelu historii o Supermanie! Poniżej zdjęcie z zwiastunu:

Sezon 1 “Kryptonu” zakończył się przybyciem Brainiac, który został jednak pokonany przez zniewoleniem Kandor City. Cena zwycięstwa była jednak wysoka: razem z Brainiaciem w Phantom Zone uwięziony został Seg-El, w przyszłości dziadek Kal-Ela. Tym samym doszło do poważnej zmiany w przyszłości, gdzie istnienie Supermana zostaje wymazane, w tym także oczywiście wszystkie dobre rzeczy, których dokonał. Na miejscu starej linii czasowej powstała nowa, w której okrutne rządy objął Generał Zod. Natomiast wisienką na torcie była scena, w której zobaczyliśmy, jak Doomsday ucieka ze swojego więzienia, aby ponownie szerzyć chaos i zniszczenie.

Lobo zagra aktor Emmet J. Scanlan, którego postać według zapowiedzi będzie śledziła Seg-Ela, Adama Strange’a oraz Brainiaca po tym, jak Seg i Brainiac jakimś cudem wydostali się ze Strefy Widm. Choć może to nie oni się wydostali, tylko Adam dołączył do nich. W końcu Strefa jest osobnym, kieszonkowym wymiarem. Jak będzie, to już niedługo się okaże.

Według zapowiedzi do sezonu 2 serial ma nas przenieść do zmienionego Kandoru, znajdującego się pod kontrolą Generała Dru-Zoda (Colina Salmona). Seg-El będzie chciał odbudować Krypton i przywrócić nadzieję jego ukochanej planecie. Szansa ta ma być jednak zagrożona przez różne czynniki, między innymi przez zerwane sojusze.

Czy wy również nie możecie doczekać się sezonu 2? Komentujcie – Facebook i Discord czekają na Wasze opinie!

 „Krypton” powraca z sezonem 2 już 12 czerwca!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!