PODZIEL SIĘ

Wiemy już od jakiegoś czasu, że jednym z seriali mających pojawić się na platformie DC Universe jest ten o przygodach Stargirl, postaci stworzonej przez Geoffa Johnesa. W jednym z ostatnich wywiadów z Pinar Toprak, która miała swój wkład w muzykę do „Kapitan Marvel” ze stajni Marvel Studios, „Kryptonu” od SYFY oraz „Fortnite”, będzie również tworzyła na potrzeby serialu o Gwiezdnej Dziewczynie!

W “Kapitan Marvel” Toprak naprawdę zapunktowała, kiedy produkcja zadebiutowała na początku roku. Głównie stało się to dlatego, że jej muzyka wniosła dużo niuansów i emocji w najważniejszych momentach filmu. Jak sama Pinar przyznała, chciała uchwycić tym samym najważniejsze momenty tak, aby chwytały za serce.

Nie wiem, czy wszyscy sobie zdajecie z tego sprawę, ale jak się dobrze zastanowicie (i przyjrzycie), to muzyka w filmach czy serialach gra olbrzymią rolę. Nawet pomimo faktu, iż nie zdajemy sobie z tego sprawy, to jednak właśnie ona najczęściej buduje napięcie i wyzwala w nas emocje. Nic więc dziwnego, że kompozytorzy tworzący podkład muzyczny do filmów starają się to wykonać jak najlepiej, aby dotrzeć do naszych serc i emocji.

Jak się okazuje, Pinar Toprak zajmie się również podkładem muzycznym do serialu „Stargirl”, który opowie historię Courtney Whitmore (Brec Bassinger) – licealistki, której życie zostanie wywrócone do góry nogami. Stanie się tak za sprawą powiązań jej rodziny z Justice Society of America. Sam fakt, iż to Pinar zajmie się muzyką, stanowi ciekawe rozwiązanie i wydaje mi się, że możemy być spokojni, jeśli chodzi o ten aspekt.

Co sądzicie o tym, że Pinar Toprak będzie komponowała na potrzeby „Stargirl”? Cieszycie się? Czy wolelibyście, aby za tymi sterami zasiadł ktoś inny? Jeśli tak, to kto jest Waszym typem? Podzielcie się na Facebooku lub Discordzie!

“Stargirl” ma zadebiutować w 2020 roku na platformie DC Universe!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!