PODZIEL SIĘ

Po tym, jak w lutym zakończył się serial o grupie superbohaterek, Marvel wraca z zapowiedzią kolejnej serii. 

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Serial ma poprowadzony być w inny sposób niż niedawno odwołany Legion. Według raportu, skoro Agenci Tarczy kończą 7 sezon, ABC chce od Marvela czegoś nowego. Wiadomo już, że to będzie finałowy sezon Agentów Tarczy. “Wydaje się, iż jest nadzieja, że chociaż jedna seria Marvela będzie transmitowana w tym samym momencie.”

Przypominamy, iż anulowane zostały także serie Daredevil, Iron Fist oraz Luke Cage, które miały pojawiały się na Netflixie

Wcześniej okazało się, że Disney oraz ABC odpuścili serię Sylvestra Stallone, ponieważ nie była ona skupiona na żeńskich postaciach, dlatego jest możliwość, że potencjał kolejnej serii będzie pokazywał przygody żeńskich postaci. 

Dyrektor generalny ABC, Karey Burke w wywiadzie dla Deadline, powiedział, iż rozmawiał z zarządem Marvela i prowadzone są aktywne rozmowy w szczególności jednego projektu.

Wiadome jest, że Burke nie zdradził żadnych szczegółów na temat kobiecego projektu Marvela, jednak ma być to coś zupełnie nowego, a cała seria ma pasować do strategii skupionego na superbohaterkach projektu. 

Chociaż nie jest to jeszcze ogłoszone, bardziej prawdopodobne jest iż nowy projekt byłby dziełem Marvel TV, nie Marvel Studios. Marvel TV było odpowiedzialne za Agentów Tarczy, Agentkę Carter oraz Inhumans, którzy nadawani byli na antenie ABC. Teraz Marvel Studios startuje z własną platformą streamingową, Disney+.

Najnowsza, czwarta faza Marvela opiera się na kobiecych postaciach, co widzimy na przykładzie Czarnej Wdowy i żeńskiej wersji Thora. Jak myślicie, o kim będzie najnowszy serial?