DC Comics śpieszy się z produkcją kolejnej części Tytanów. Na więcej przygód nie będziemy musieli długo czekać.

Po mocnym zakończeniu pierwszego sezonu, nadejście kolejnych odcinków nie może być długo odkładane. Z jednej strony dlatego, że DC ma aktualnie konkretną passę, jeśli chodzi o swoje produkcje, zarówno te większe jak i mniejsze. Wydawnictwo ma pełne ręce roboty przy promocji filmów kinowych oraz trzymaniu ręki na pulsie ich seriali. Z drugiej natomiast dlatego, że część sezonu jest gotowa i tylko czeka, by ujrzeć światło dzienne. Nie zapominajmy, że pierwotny epilog poprzedniego sezonu ostatecznie został przesunięty i stanie się premierowym odcinkiem sezonu drugiego. Mając tak mocny cliffhanger i otwartą furtkę na następne wątki producenci pracują w pocie czoła, by widzowie szybko dostali kontynuację.

W trakcie WonderCon w Anaheim włodarze DC ujawnili kilka informacji na temat nadchodzących produkcji. Na tle Swamp Thing oraz Stargirl to jednak właśnie powrót Tytanów budzi największe zainteresowanie. Mimo, że nie dostaliśmy dokładnej daty premiery, z wywiadów wynika jasno, że sezon drugi zadebiutuje jeszcze tej jesieni!

Póki co jednak producenci serialu nie dają zapomnieć o swoich ciągłych pracach i podgrzewają atmosferę poprzez ujawnianie nam obsadowych nowinek, które rodzą masę fanowskich teorii. Jakiś czas temu informowaliśmy, że Esai Morales wcieli się w samego Deathstroke’a, a niedawno okazało się, że nie będzie to jedyny Wilson, który wejdzie w drogę Dickowi i reszcie Tytanów. To sprawia, że oczekiwanie na drugą część Titans robi się dla fanów coraz trudniejsze.