PODZIEL SIĘ

Kevin Feige ostatnio podzielił się dosyć ciekawą informacją odnośnie zapowiedzianej jakiś czas temu filmie o Black Widow. Chociaż do tej pory wiedzieliśmy, że produkcja będzie prequelem, to teraz Feige zdradził, że odpowie on również na pytania, o które nigdy nie pomyśleliśmy, aby je zadać!

No dobra, podobno nie ma oficjalnej zapowiedzi ze strony Marvel Studios, ale i tak film już jest w fazie produkcji i doskonale wiemy o tym, a także o jego udziale w fazie IV MCU. W dodatku wiemy, że jest prequelem do wydarzeń w poprzednich fazach MCU. Tym bardziej że Natasha Romanoff poświęciła życie w „Endgame”, aby bohaterowie mogli zdobyć Kamień Duszy, więc potencjalnie pozostaje martwa.

Kevin Feige nie tylko potwierdził, że „Black Widow” będzie prequelem, ale zdradził również, że MCU wciąż zawiera wiele ciekawych i niespodziewanych aspektów do zbadania.

Istnieje metoda w tym całym szaleństwie. Zawsze jest metoda i robienie rzeczy w nieoczekiwany sposób, co jest tym czymś, co sprawia nam przyjemność. Istnieją sposoby na wykonanie prequeli, które są mniej pouczające lub odpowiadają na pytania, które niekoniecznie masz, a następnie są sposoby na wykonanie prequeli, w których uczysz się wszystkiego, czego nigdy wcześniej nie znałeś.

Ciekawe co za niespodzianki szykuje nam Feige i ekipa? A wy jak sądzicie? Discord i Facebook czekają na wasze opinie!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!