PODZIEL SIĘ

Podczas jednego z ostatnich wywiadów dla portalu BET, prezes Marvel Studios, Kevin Feige, postanowił odpowiedzieć na jedno z  najbardziej nurtujących pytań wśród fanów,  – czy jest szansa, że niedługo w MCU zadebiutuje Ironheart?

Ostateczna bitwa z Thanosem w „Avengers: Endgame” zakończyła się poświęceniem Iron Mana. Reperkusje tego widać nawet w najnowszym „Spider-Man: Daleko od domu”.

To natomiast pozostawiło fanów nie tylko złych lub rozżalonych nastrojach, ale wciąż pytających o to, co dalej? Czy zobaczymy jak Rhodey stanie się następnym Iron Manem? Czy może niedługo czeka nas debiut Riri Williams a.k.a. Ironheart, która w świecie komiksowym na jakiś czas zastąpiła Tony’ego Starka w roli Żelaznego Człowieka?

Oto, co ma do powiedzenia w tym temacie sam prezes Marvel Studios:

Myślę, że to wspaniała postać i dobrze się oglądało jej ewolucję w komiksach. Widziałem też ten komentarz… Ale przypominam, przyszłość jest….

Jest to bardzo, i to bardzo wymijający komentarz. Jak widzicie zresztą sami. Choć może jest to poszlaka, że coś jest na rzeczy – oceńcie sami.

Dla przypomnienia, w komiksach Marvela, Riri Williams jest piętnastoletnią studentką inżynierii, która sama zbudowała strój Iron Mana, po skradzeniu części z kampusu. Po tym jak Riri zapobiegła ucieczce dwóch więźniów, Tony Stark oficjalnie poparł jej decyzję, aby działać jako Ironheart.

Jak sądzicie, czy jest szansa, że Feige stara się ukryć możliwy debiut Riri w niedalekiej przyszłości jako nowego Iron Mana dla MCU? Czy może wierzycie, że nowym Iron Manem lub Ironheart stanie się Morgan Stark, córka Tony’ego i Pepper? Jak zawsze, Facebook i Discord czekają na was i wasze komentarze!