PODZIEL SIĘ

Jakiś czas temu Marvel Studios ujawniło aż jedenaście nadchodzących projektów, które będą wchodziły w skład czwartej fazy MCU. A jeśli komuś było mało, swoją prezentację Kevin Feige zakończył zapraszając na scenę wielokrotnie nagradzanego aktora Mahershale Aliego, który już za parę lat zadebiutuje w filmowym świecie Marvela jako nowy Blade!

Kevin Feige później przyznał, że mało brakowało, aby ogłosili swoje plany również na piątą fazę:

Debatowaliśmy na temat tego, co powinniśmy tamtego wieczoru ogłosić. Ograniczamy się do fazy czwartej, czy pokażemy też piątą? Wszystko na następne pięć lat zostało już zaplanowane, ale stwierdziłem, że jedenaście dużych projektów w przeciągu dwóch lat to i tak dużo, patrząc na to, że od dwóch czy trzech siedzieliśmy cicho.

Feige został zapytany również o to, dlaczego fani nie usłyszeli nic o Avengersach:

To będzie drużyna, jakiej jeszcze nie widzieliśmy – o tym właśnie było Endgame. Zobaczycie zupełnie inny skład Avengers – pewnych członków już znacie, a o pewnych jeszcze w ogóle nie słyszeliście.

Faza czwarta rozpocznie się wraz z premierą Black Widow w maju 2020, zatem przed nami jeszcze sporo czekania. Możemy jednak oczekiwać nowych informacji już 24 sieprnia, kiedy to będzie miało miejsce D23 Expo.