NEW YORK, NY - OCTOBER 08: Kevin Conroy speaks during the Batman: The Animated Series 25th Anniversary panel at 2017 New York Comic Con - day 4 on October 8, 2017 in New York City. (Photo by John Lamparski/WireImage,)

Kevin Conroy wyraził chęć powrotu do roli Bruce’a Wayne’a w Arrowverse po “kryzysowym” evencie!

Conroy, który od ponad trzydziestu lat użycza głosu Batmanowi w produkcjach DC Comics w ostatnim wywiadzie stwierdził, że byłoby świetnie wcielić się w postać “na żywo” ponownie. Do tej pory ograniczał się do dubbingu, jednak w crossoverze “Kryzys na nieskończonych Ziemiach” wystąpi w roli Bruce Wayne’a. Ta serialowa wersja postaci będzie inspirowana komiksem “Kingdom Come”.

Co więcej, aktor wspomniał też w jakiej dokładnie roli widziałby się w przyszłości Uniwersum. “Kontynuowanie roli byłoby wspaniałe. Myślałem o tym i wydaje mi się, że najbardziej pasowałaby mi wcieliłbym się w starszego Bruce’a Wayne’a w historii “Batman Beyond“. Już kiedyś udzielałem głosu postaci w tej samej historii, więc wcielenie się w serialu aktorskim byłoby świetne!” – skomentował Kevin Conroy.

Rzeczywiście, zobaczenie go w historii “Beyond” brzmi niezwykle interesująco. Czekamy na zobaczenie aktora w nadchodzącym crossoverze oraz na dalsze plany studia co do superbohaterskich seriali!