Wcielający się w Batmana Kevin Conroy wypowiedział się o współpracy z Ruby Rose (Batwoman) oraz Melissą Benoist (Supergirl) podczas kręcenia “Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach” dla stacji telewizyjnej CW.

Po latach użyczania głosu Batmanowi w animacji z lat 90. i grach z serii Arkham, Kevin Conroy w końcu wcieli się w postać całkowicie – pojawi się w roli Mrocznego Rycerza w najnowszym crossoverze na CW. Podczas “Kryzysu” Conroy stanie ramię w ramię z innymi bohaterami Arrowverse, takimi jak Batgirl czy Supergirl.

Podczas wywiadu dla Entertainment Weekly, Kevin Coroy wypowiedział się o trudnościach, które miał wcielając się w Batmana w wersji live-action po raz pierwszy. Przyznał też, że Ruby Rose i Melissa Benoist pomogły mu przezwyciężyć trudności związane z rolą.

“Wszyscy na planie byli bardzo pomocni. Nie potrafię wyrazić, jak bardzo mi pomagali, w szczególności Ruby. Jest bardzo otwarta i empatyczna. Spojrzałem jej w oczy i połączyła nas niezwykła więź. To było naprawdę wspaniałe. Czułem, jakbym znał ich wszystkich od lat… Dzięki atmosferze ogólnego zaufania otworzyłem się przed kamerą.”

Jesteście ciekawi, jaką rolę odegra Batman w “Kryzysie na Nieskoczonych Ziemiach”? Już w grudniu przekonamy się, czy mroczny rycerz pomoże superbohaterom z Arrowverse zapobiec końcowi świata.