PODZIEL SIĘ

Co prawda trzecia część “Strażników Galaktyki” nie będzie częścią 4. fazy MCU, nie oznacza to jednak, że sama produkcja filmu będzie odwlekana. Według najnowszych doniesień, zdjęcia do filmu mogą rozpocząć się pod koniec przyszłego roku!

Sean Gunn, jedna z gwiazd zaangażowanych w projekt, przyznał, że aktualnie twórcy dwoją się i troją nad jak najlepszym dopasowaniem harmonogramu zdjęć. Mimo, że nie ma jeszcze ustalonej konkretnej daty, produkcja trzeciej części “zdecydowanie nadchodzi!” jak wspomniał Gunn w ostatnim wywiadzie.

Poprzednie doniesienia mówiły o 2021 roku, teraz wiemy już jednak, że premiera nie nadejdzie wcześniej niż w 2022 roku. W związku z tym można założyć, że produkcja zacznie się w drugiej połowie przyszłego roku.

Dodatkowym potwierdzeniem tej daty jest fakt, że reżyser filmu, James Gunn jest obecnie zajęty pracą przy nowej wersji “Suicide Squad”, którego premiera została zapowiedziana na 6 sierpnia 2021 roku. Zatem nie ma szans na to, by zdjęcia do GotG 3 wystartowały jeszcze przed tym terminem.

Czekacie na, dość odłożony w czasie, powrót Strażników Galaktyki?

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!