Niedawno w końcu otrzymaliśmy konkretną datę premiery filmu o arcynemezis Shazama, czyli „Black Adama”. Produkcja zadebiutuje w kinach 22 grudnia 2021 roku, a w główną rolę wcieli się Dwayne „The Rock” Johnson.  Do tej pory nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele, ale wygląda na to, że powoli zaczną napływać kolejne to informacje. Pierwszą z nich jest to, że prawdopodobnie ujrzymy tam Justice Society of America!

Wygadał się sam ex-wrestler w trakcie pokazu prasowego dotyczącego innej produkcji z jego udziałem (mowa o „Jumanji: The Next Level”), kiedy to został zapytany przez jednego ze swoich znajomych z planu o jego rolę w „Black Adamie”:

Zamierzamy także wprowadzić do filmowego uniwersum JSA. Na razie wiem, że albo ktoś tam będzie jakimś zwierzęciem, albo będą mieli zwierzaka.

W komiksowym runie JSA Geoffa Johnsa i Davida Goyera, Black Adam odgrywał ważną rolę w tej grupie. Mogliśmy tam oglądać jego przemianę ze złoczyńcy w antybohatera, a podobno o tym samym ma opowiadać sam film, także wprowadzenie Justice Society of America w tej produkcji byłoby jak najbardziej sensowne.

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki, jakoby Stargirl i Hawkman mieli tam zaliczyć cameo, a biorąc pod uwagę powyższe informacje, wygląda na to, że taki bieg wydarzeń jest jak najbardziej możliwy.

Co o tym sądzicie? Cieszycie się z tej informacji, czy może wolelibyście, aby film w pełni był poświęcony postaci Black Adama? Dajcie znać!