PODZIEL SIĘ

W jednym z ostatnich wywiadów Joe Russo, jeden z reżyserów “Avengers: Endgame”, na pytanie odnośnie tego, którą postać z DC byłby skłonny wyreżyserować, odpowiedział, że Batmana!

“W dzieciństwie kolekcjonowałem komiksy o Batmanie. Był jedną z postaci, którego komiksy zbierałem” – zdradził Russo. „Tak więc to mógłby być Batman”

Jak na ironię to właśnie Joe stanął również za kamerą „Foosball and Nocturnal Vigilantism”, który pojawił się jako dodatek do DVD „The Dark Knight”. Klip ten opowiada o Abedzie Nadirze oraz Annie, która niszczy jego limitowaną edycję „The Dark Knight”. Abed przebiera się za Batmana i rozpoczyna śledztwo celem odnalezienia sprawcy.

Oczywiście na razie Batman znajduje się w rękach Matta Reevesa, który pracuje nad filmem o roboczej nazwie „The Batman”. Produkcja przeszła w jego ręce po tym, jak Ben Affleck odsunął się ze stołka scenarzysty i reżysera, a ostatnio również zrezygnował z odgrywania roli. Na chwilę obecną trwa casting na jego następcę.

Jak głosi plotka, „The Batman” ma się skupić na wcześniejszych latach kariery Bruce’a Wayne’a jako Mrocznego Rycerza, ukazując przy tym aspekty detektywistyczne w filmie.

Jest więc mało prawdopodobnym, iż Warner Bros. zacznie poszukiwać nowego reżysera. Jednak jak wspomniałem wyżej, produkcja przeszła wiele perturbacji, więc kto wie – może Joe będzie miał okazję stanąć za kamerą filmu o Człowieku Nietoperzu! Biorąc pod uwagę jakie hity mu i jego bratu udało się stworzyć dla Marvela, to na pewno nie byłby głupi ruch ze strony WB!

Co wy na to? Widzicie Joe’a Russo reżyserującego „The Batman”? Komentujcie na Facebooku i Discordzie!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!