PODZIEL SIĘ

Joe Manganiello to aktor, który pojawił się w „Lidze Sprawiedliwości” w roli Deathstroke’a. Chociaż o sequelu „Ligi Sprawiedliwości” na razie nie słychać, to Joe ujawnił w ostatnich dniach pewne zdjęcie na Instagramie, które może wskazywać na to, iż niedługo zobaczymy kinowego Deathstroke’a w akcji!

Możecie już nie pamiętać tego, ale był czas, kiedy Joe Manganiello był typowany na pojawienie się w roli Deathstroke’a w filmie „The Batman”, za czasów, kiedy za sterami reżysera, scenarzysty oraz aktora miał stanąć Ben Affleck. Jednak jak wiecie, Ben odsunął się w końcu od każdej z ról, począwszy od oddania stołka reżysera i scenarzysty Mattowi Reevesowi. To natomiast postawiło przyszłe pojawienie się Deathstroke’a w solowej produkcji o Mrocznym Rycerzu pod wielkim znakiem zapytania.

Oczywiście wszyscy liczyliśmy po cichu, że Deathstroke w wykonaniu Joe Manganiello pojawi się jednak w DCEU i tak też się stało. Joe pojawił się w tej roli już w scenie po napisach w „Lidze Sprawiedliwości”, gdzie Lex Luthor postanowił zawiązać sojusz z Sladem Wilsonem.

Niestety, kolejna zła passa, a dokładniej to nie za ciekawy wynik „Ligii Sprawiedliwości” w box office’ie, po raz kolejny spowodował, że część z nas, wiernych fanów, potraciła nadzieję, że zobaczymy w najbliższym czasie Joe w roli Deathstroke’a!

Jednakże nie tak dawno na Instagramie pojawił się post Joe’a Manganiello, w którym na zdjęciu widać kostkę z twarzą/maską Deathstroke’a. Pomimo że Joe zdementował pogłoski, iż może to oznaczać solowy film o Deathstroke’u, to nie powstrzymał fanów od spekulacji, teorii oraz fali radości pod postem.

Post poniżej:

Czy jednak faktycznie jest to tylko przypadkowy post, takie puszczenie oka w stronę fanów? Czy może kontrolowany „wyciek”, który ma wskazywać, że niedługo DC wypuści solowy film z Joe w roli Slade’a Wilsona, a on sam podgrzewa atmosferę, oszukując delikatnie fanów jednocześnie?

Co sądzicie? Komentujcie!