PODZIEL SIĘ

W jednym z ostatnich wywiadów Joe Manganiello, znany między innymi z roli Deathstroke’a w Justice League, przyznał, że chciałby zagrać znanego przeciwnika Spider-Mana, Kravena Łowcę.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Chociaż scena po napisach filmu Justice League obiecywała nam stworzenie drużyny superzłoczyńców z Lexem Luthorem na czele, Warner Bros. mocno zmieniło swoje plany na temat przyszłości DCEU, przez co nikt nie jest do końca pewny, czy Joe Manganiello nadal będzie filmowym Deathstrokiem.

Aktor przyznał jednak, że Kraven Łowca, którego fani komiksów ze Spider-Manem powinni znać już bardzo dobrze, to jedna z postaci, w którą bardzo chętnie by się wcielił, gdyby tylko miał możliwość. Manganiello użył nawet określenia „rola marzeń”! Zobaczcie sami:

Wielu z was może tego nie pamiętać, ale Manganiello wcielił się postać blisko związaną z Pajączkiem – w filmie Spider-Man z 2002. roku grał Flasha Thompsona! Chcielibyście zobaczyć jego powrót do świata Marvela? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach, na facebooku i na naszym Discordzie!