PODZIEL SIĘ

Smutna wiadomość dla fanów Jimmy’ego Olsena z serialu Supergirl. Aktor Mehcad Brooks postanowił opuścić piąty sezon produkcji!

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Według portalu Entertainment Weekly, aktor Mehcad Brooks opuści Supergirl w pierwszej połowie piątego sezonu, jednakże na tę chwilę nie opublikowano żadnych szczegółów na temat tego, jak James opuści National City. Brooks podjął decyzję o odejściu, aby skupić się na pracy nad filmem i serialem, w którym zagra, a także obecnie pracuje nad swoją książką.

Po chwili opublikowania tej smutny nowiny, swoje stanowisko postanowili zająć showrunnerowie serialu, czyli Robert Rovner i Jessica Queller, komentując odejście Brooksa jednoznacznie:

Uwielbiamy Mehcada i jesteśmy smutni, widząc, że opuszcza serial jako regularna postać. Aczkolwiek jesteśmy podekscytowani przyszłością Mehcada i jego postaci Jamesa Olsena. Zawsze będzie częścią naszej rodziny Supergirl i czekamy z niecierpliwością na powrót Jamesa do National City, gdy ten odwiedzi swoją siostrę i super przyjaciół.

Wygląda na to, że Brooks opuszcza Supergirl w dobrych stosunkach, a showrunnerowie wydają się wierzyć, że aktor postanowi wrócić do serialu!