PODZIEL SIĘ

Fani panny Jones, nie martwcie się! Jeden z ostatnich seriali z Marvela i Netflixa powróci na trzeci sezon zgodnie z obietnicami prezesa Disneya, Boba Igerema!

Po wielu spekulacjach na temat jego przyszłości na Netflix wydaje się, że trzeci sezon Marvela, którego główną bohaterką jest Jessica Jones, wyjdzie jeszcze w tym roku. Wiadomość ta pojawiła się dzisiaj, ponieważ Bob Iger z Disneya potwierdził, że program pojawi się na Netflix w nadchodzących miesiącach:

Bob Iger powiedział, że trzeci sezon Jessiki Jones zostanie wypuszczony gdzieś w lecie.

Po tym, jak Daredevil, Iron Fist i Luke Cage zostali anulowani w zeszłym roku, wydawało się, że The Punisher Jona Bernthala i Jessica Jones Krysten Ritter podzielą ten sam los. Mimo to Netflix i Marvel nie ogłosili niczego podobnego, wręcz przeciwnie – drugi sezon Punishera nagle został wydany wcześniej, bo już w styczniu. Jednak nie było żadnych wieści o Jessice Jones, choć produkcja była już w zaawansowanej fazie. Niektórzy fani Marvela wierzyli nawet, że trzeci sezon Jessiki Jones nigdy nie ujrzy światła dziennego, ze względu na to, że każdego dnia może wystartować platforma streamingowa Disneya, a Marvel z łatwością może produkcję anulować w każdej chwili.

 

Wygląda na to, że obawy te były bezpodstawne i ponownie zobaczymy Jessicę Jones na Netflixie. Czy po raz ostatni? Nie postawiłbym ani orzecha na to, że serial będzie miał czwarty sezon. Trzeci aktualnie powinien znajdować się w końcowej fazie postprodukcji, więc tak naprawdę nie ma sensu, żeby go teraz anulowali.

Wciąż nie ma żadnych informacji na temat obsady trzeciego sezonu serialu. Bardzo prawdopodobne jest to, że Krysten Ritter, Rachael Taylor, Carrie-Anne Moss i Eka Darville powrócą. Nie możecie się doczekać? Porozmawiajmy o tym na naszym Discordzie!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!