Już w lutym ujrzymy filmowe „Ptaki Nocy”, jednakże nie będzie to pierwszy raz, kiedy ten kobiecy skład pojawi się na ekranie. W 2002 roku powstał serial o tym samym tytule, a głównymi bohaterkami były Huntress, Batgirl i Black Canary. Pierwszą z nich dane nam było teraz ujrzeć na początku trzeciej części „Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach”, gdyż Ashley Scott ponownie wcieliła się w rolę łowczyni

Niestety wydarzenie to nie jest litościwe dla bohaterów związanych z Mrocznym Rycerzem. Najpierw oglądaliśmy śmierć Alexandra Knoxa z Batmana Burtona, następnie Dicka Graysona z Ziemi-66, ale raczej najbardziej szokującą było odejście samego Bruce’a Wayne’a, którego odegrał Kevin Conroy.

Tym razem pożegnaliśmy także…Batgirl! Niestety samej Barbary nie dane było nam ujrzeć, a wyłącznie usłyszeć w rozmowie z Heleną, która starała się uciec przed falą antymaterii, która w ostateczności zniszczyła także i jej świat. Nie dali się nam nią nacieszyć.

Lata temu w „Arrow” otrzymaliśmy wskazówkę, jakoby córka komisarza Gordona już istniała w tym uniwersum, ale dopiero teraz możemy być tego pewni!

Mordercza seria Anty-Monitora zapewne się na tym nie skończy, także ciekawe z kim jeszcze będziemy musieli się pożegnać. Nasuwa się także pytanie, czy skoro Bat-rodzina zadomowiła się w Arrowverse (A raczej DCTV!), to jej członkowie pojawią się w którejś z obecnie trwających serii?  Trzymamy za to kciuki! Jakaś rola w „Batwoman” byłaby naprawdę dobrym pomysłem.

„Kryzys” od samego początku to wielki „fan-service”. Widok wielu znanych nam twarzy przyprawia o uśmiech na twarzy, a także cieszy fakt, iż od teraz większość aktorskiego uniwersum DC stanowi jedność. Super!

„Kryzys na Nieskończonych Ziemiach” powróci 14 stycznia z dwoma ostatnimi epizodami