PODZIEL SIĘ

Agenta Phila Coulsona nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi MCU. Pojawił się w pierwszym Iron Manie z 2008 roku, gdy Uniwersum jeszcze raczkowało. W nadchodzącym filmie zobaczymy natomiast, jak sam zaczynał swoją przygodę z Tarczą.

Akcja promocyjna Captain Marvel rozkręciła się na dobre. Ostatnio wydano kolejny zwiastun i nowe plakaty, Sam. L. Jackson udzielił wywiadu na temat bohaterki, a producent wykonawczy tej produkcji (Jonathan Schwartz) podczas wizyty na planie odpowiedział na pytanie postawione w tytule tego artykułu:

Największą zaletą jest to, że skupiamy się na nim takim, jakim jest, więc nie musimy się martwić o to, co będzie później. Na pewno jest wiele zabawnych paraleli, ale zobaczymy Coulsona podczas jego pierwszego spotkania z Nickiem Fury’m w znacznie młodszym wieku, gdy Kree nie występują jeszcze w jego słowniku.

Jakie macie przeczucia co do występu agenta Coulsona w nadchodzącym filmie? Odegra znaczącą rolę, czy będzie tylko smaczkiem? Dajcie znać na naszym Discordzie!