PODZIEL SIĘ

W zamierzchłej przeszłości istniała wersja Dark Pheonix, w której pojawiłyby się Skrulle. Jeśli widzieliście film, wiecie, że zamiast tego w zobaczyliśmy w nim mniej znaną zmiennokształtną rasę kosmitów. Teraz jednak do sieci wypłynęły oryginalne koncepty Skrulli i trzeba przyznać, że wyglądają niesamowicie!

Projekty po raz pierwszy wrzucono na Instagram @theculturenerd i od tego czasu można je już znaleźć w całej sieci. W tej wersji Skrulle przypominają roślino-podobne kreatury, niczym kosmici z filmu Znaki, co nadaje im niezwykłego, pozaziemskiego i dość przerażającego wyglądu. Zobaczcie sami:

W zależności od tego, czy wreszcie doczekamy się premiery New Mutants, Dark Phoenix to ostatni lub przedostatni film o X-Menach stworzony przez 20th Century Fox. Produkcja niestety okazała się porażką finansową, a Disney zrzucił na niego winę za nie do końca satysfakcjonujące zarobki z tego kwartału.

„Fox na ten moment stracił około 170 milionów dolarów, co jest spowodowane niskimi zarobkami ich filmów, w tym ‘Dark Phoenix’, wydatkami na marketing i produkcje.” Stwierdziła CEO Disneya Christine McCarthy w ostatnim oświadczeniu.

Film Simona Kinberga zarobił 65 milionów dolarów w USA i ponad 250 milionów na całym świecie. Jest na ten moment najgorzej zarabiającym filmem z franczyzy, w USA zarabiając aż dwa razy mniej niż Wolverine, a na świecie o 44 miliony mniej niż jakimkolwiek inny film z serii X-men.

Jak wam się podoba taka wizja Skrulli? Dajcie nam znać w komentarzach, na facebooku i na naszym Discordzie!