PODZIEL SIĘ

Po obejrzeniu Avengers: Endgame fanom Marvela pozostaje w tym roku czekać na jeszcze jeden film – najnowszą część przygód Spider-Mana. Jak wydarzenia z Endgame wpłyną na Spider-Man: Far From Home?

UWAGA, PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ SPOILERY DO AVENGERS: ENDGAME.

Niektórzy fani jeszcze nie wypłakali się do końca po obejrzeniu wielkiego zwieńczenia ostatnich 11 lat MCU, a już za dwa miesiące z powrotem wrócimy do świata superbohaterów wraz z premierą Spider-Man: Far From Home. Naszego Pajączka zobaczymy tym razem w zupełnie innym miejscu – i to nie tylko fizycznie i emocjonalnie, ale i chronologicznie. W końcu, jak wiemy z Endgame, połowa świata przeżyła 5 lat bez Petera Parkera.

Jeden z reżyserów Avengers: Endgame, Joe Russo, wypowiedział się ostatnio na temat tego, jak pstryknięcie Thanosa wpłynie na świat Spider-Mana.

Tak, szczęściarze którzy przeżyli pstryknięcie są teraz o 5 lat starsi od ludzi, którzy dopiero co wrócili. Spider-Man znów zobaczył swoich przyjaciół na szkolnym korytarzu z prostego powodu – oni też zmienili się w pył. Oczywiście, jest sporo ludzi z jego rocznika którym udało się przeżyć i są teraz w college’u. Ale ci zmienieni w pył nie byli świadomi tego, że przez 5 lat byli martwi. Nie mają pojęcia, co się stało, czują się, jakby po prostu obudzili się z dłuższej drzemki. Jedynym, który wiedział, ile czasu rzeczywiście minęło, był Doctor Strange, ponieważ widział te wydarzenia gdy medytował na Tytanie w Infinity War. Ponownie spotkanie Petera i Neda była bardzo wzruszającym momentem. Ponadto na świecie są teraz miliardy ludzi, którzy pogodzili się z utratą najbliższych, a teraz znowu ich widzą. Świat stał się strasznie skomplikowany.

Jak myślicie, w jaki sposób wpłynie to na Petera Parkera w Spider-Man: Far From Home?  Dajcie nam znać w komentarzach!

Tom Holland powraca do roli Spider-Mana już tego lata! Tak o nadchodzącym filmie pisze dystrybutor:

Peter Parker powraca jako Spider-Man w nowym filmie „Spider-Man: Daleko od domu”. Nasz superbohater z sąsiedztwa przyłącza się do swych najlepszych przyjaciół – Neda, MJ i reszty, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje. A jednak plan porzucenia wcielenia Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się, kiedy Peter – z wielkimi oporami – decyduje się pomóc Nickowi Fury’emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent.

Reżyseria: John Watts. W filmie zobaczymy m.in.: Toma Hollanda, Jakea Gyllenhaala, Zendaye, Jacoba Batalona, Tony’ego Revolori, Martina Starra, Numana Acara, J.B. Smoove, Oli Hill, Remy Hill, Marisę Tomei, Michaela Keatona, Cobie Smulders i Samuela L. Jacksona w roli Nicka Fury’ego.

Premiera filmu Spider-Man: Far From Home już 5 lipca 2019

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!