PODZIEL SIĘ

Jack Quaid, gwiazda serialu „The Boys” od Amazonu, zapowiedział niedawno, że nadchodzący sezon 2 będzie mega szalony i powali nas totalnie na kolana!!!

W pierwszym sezonie serialu poznaliśmy głównych bohaterów żywcem wyjętych z komiksowej opowieści oraz nakreśliły się pewne wątki, których w komiksach nie było. Wątki zawiązały się oczywiście pamiętną sceną, w której „Wee” Hughie Campbell (Jack Quaid) stał się świadkiem śmierci jego dziewczyny, kiedy tak zwany „supek” wbiegł w nią, rozwalając ją na kawałki. Oczywiście to był początek przemocy w serialu, gdyż później byliśmy świadkami wielu scen śmierci, jak te z Translucentem czy Deep Dolphina.

Wygląda na to, że sezon drugi wcale nie zwolni, a nawet wprost przeciwnie – da popalić naszym bohaterom. Oto komentarz Jacka dla z jednego z ostatnich wywiadów:

Człowieku! Nikt nie jest gotowy na Sezon 2. Jest kompletnie szalony! Podniesie poprzeczkę jeszcze wyżej. Myślałem, że osiągnęliśmy szczyt pierwszym sezonem, w sensie scen, w których mówisz: „Co to diabła?” Jednakże w tym sezonie zrobiłem rzeczy, które definitywnie były dla mnie pierwszymi w mojej karierze i prawdopodobnie już tego więcej nie zrobię. Zdecydowanie scena… Nie mogę zdradzić, ale będziecie wiedzieli, co mam na myśli.

Brzmi zachęcająco, prawda? Też nie możecie się doczekać kolejnego sezonu? Piszcie w komentarzach!!!