PODZIEL SIĘ

Wiarygodne źródło donosi, że reżyser VII i IX epizodu Star Wars, J. J. Abrams, może produkować nowy superbohaterski projekt dla Warner Bros i wielu fanów spekuluje, że będzie to nowy film o Supermanie!

Chociaż od dawna po Internecie krążyły „plotki” (a właściwie domysły i fanowskie marzenia) o tym, że J. J. Abrams będzie reżyserował nowy film o Supermanie, wygląda na to, że w końcu mamy jakieś podstawy, by tak sądzić.

Justin Kroll z Variety pojawił się w podcascie „My Mom’s Basement” i wypowiedział się o niedawno podpisanym kontrakcie studia Abramsa Bad Robot z WarnerMedia: „Mam nadzieję, że nowy deal z WB doprowadzi do wielu nowych rzezy, może takich z pelerynami. Zobaczymy. To taka podpowiedź.”

Rzecz jasna, Superman to nie jedyna postać DC z peleryną, ponadto już od lat słyszymy o tym, że studio planuje stworzyć filmy takie jak Batgirl czy Supergirl, nie zmienia to faktu, że mamy powody by wierzyć, że Abrams rzeczywiście dogaduje się z WB co do nakręcenia nowego Supermana. Póki co to jednak zwyczajna plotka.