PODZIEL SIĘ

Jak donosi Variety, film Jamesa Gunna “The Suicide Squad” nie będzie kontynuował wątku Deadshota, dlatego Idris Elba przejmie inną rolę w produkcji DC.

W zeszłym tygodniu słyszeliśmy doniesienia, jakoby Idris Elba miał zastąpić Willa Smitha w roli Deadshota w nadchodzącym The Suicide Squad. Jednakże to samo źródło portalu Variety twierdzi, że James Gunn i wszyscy zaangażowani w produkcję podjęli decyzję o niekontynuowaniu wątku Deadshota, w wyniku czego Elba wcieli się w zupełnie inną rolę.

Wszystko wskazuje na to, że po ostatnio-tygodniowych rozmowach Gunna i całej ekipy wszyscy są zgodni co do tego, że podjęli słuszną decyzję. Co więcej, wcielenie się Elby w inną rolę otwiera Smithowi drzwi do powrotu w roli Deadshota w przyszłości (pomimo tego, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że szansę są baaardzo nikłe).

Przypominamy, że pierwotny Suicide Squad zbierał drużynę złoczyńców zwerbowanych przez rząd do wykonywania brudnej roboty, w zamian za zredukowane wyroki. W filmie mogliśmy zobaczyć Willa Smitha jako Deadshota, Margot Robbie jako Harley Quinn oraz Jareda Leto jako Jokera. James Gunn przedstawi swoją wersję drużyny z Idrisem Elbą w nowej roli, Jai Courtney powtarzającą swoją rolę jako Captain Boomerang oraz Violą Davis powracającą jako Amanda Waller.

Tha Suicide Squad wejdzie do kin w 2021 roku.