PODZIEL SIĘ

Warner Bros. wydało nowy zwiastun do filmu Lego Przygoda 2 i możemy zauważyć w nim znaną i lubianą wariatkę z Gotham.

W nowym trailerze, który możecie zobaczyć poniżej, spotykamy Emmeta, który decyduje się na próbę uratowania swoich przyjaciół. Jest zaskoczony, widząc niektóre postacie, a mowa tu między innymi o Harley Quinn (Margot Robbie), która słusznie zauważa, że takie zadanie to nic innego jak “misja samobójcza” (easter egg już w zwiastunie^^). Ponadto w trailerze widzimy również inne postacie od DC (Batmana, Aquamana, Zieloną Latarnię, Supermana, Wonder Woman, Cyborga i Flasha).

Film LEGO 2 jest już od jakiegoś czasu notowany na stronie IMDB Robbie, choć jej rola została dopiero niedawno potwierdzona zdjęciami zza kulis. Robbie oznacza drugą aktorkę, która zagra postać w serialu, a mowa tu o Jenny Slate, która użyczyła głosu Harley w filmie LEGO Batman.

Robbie nie grała dziewczyny Jokera od 2016 roku, kiedy to zagrała w Suicide Squad. Jej występ w The LEGO Movie 2 na pewno będzie miał znaczenie dla fanów. Margot będzie częścią obsady gwiazdorskiej filmu Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn), w którym jej bohaterka spotka się z Black Canary (Jurnee Smollet-Bell), Huntress (Mary Elizabeth Winstead), Cassandrą Cain (Ella Jay Basco) i Renee Montoya (Rosie Perez). Film będzie z oceną R, czyli będzie bardziej dla starszej widowni niż to, co widzowie zobaczą w The LEGO Movie 2. Wydaje się, że obydwa filmy mogą zachwycić fanów DC.

“Jestem zadowolona z wyboru kategorii R do filmu o dziewczynach gangu, to mi się podoba. Harley potrzebuje przyjaciół. Ona uwielbia kontakt z innymi ludźmi, więc nie pasuje do niej, aby dostała solowy film. Musi być z innymi ludźmi, to powinien być gang dziewczyn. Na ekranie nie widziałam wystarczająco dużo gangów dziewczyn, szczególnie w kinie akcji.”

Co sądzicie na temat występu Margot w Legionie Samobójców? Jak według Was wypadnie w roli voice aktora?