Jack Bannon, gwiazda serialu Pennyworth w wywiadzie z Variety wyjawił, kto jest jego ulubionym Batmanem – i nie jest to Ben Affleck!

 

Ben Affleck po raz pierwszy wcielił się w Zamaskowanego Krzyżowca w Batman v Superman Zacka Snydera, po czym powrócił do roli w Justice League. Chociaż o obu filmach krążą spolaryzowane opinie, Batman Afflecka był powszechnie uważany za jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą filmową wersję tego bohatera.

Wielu fanów z pewnością zasmuciła wiadomość, że Affleck pożegnał się z rolą. Chociaż przez wiele następnych lat będą toczyły się spory na temat tego, kto najlepiej zagrał Batmana, według Jacka Bannona z serialu Pennyworth tytuł najlepszego Człowieka-Nietoperza należy do Christiana Bale’a, który wcielił się w tę postać w trylogii Christophera Nolana:

Moim zdaniem najlepszy był Christian Bale. Uwielbiałem te filmy, ponieważ w dzieciństwie nigdy nie czytałem komiksów, były dla mnie idealne… Byłem za młody na te z Keatonem, ale widziałem je i uważam, że też są genialne.

Całą wypowiedź aktora możecie zobaczyć tutaj:

W maju dowiedzieliśmy się, że nowym Batmanem będzie Robert Pattinson, które zagra Bruce’a Wayne’a w nadchodzącym filmie The Batman Matta Reevesa. Chociaż nadal nie ma żadnych oficjalnych informacji o fabule filmu, ma on podobno koncertować się na młodym Waynie i zaprezentować widzom szereg postaci z jego Galerii Złoczyńców, w tym Catwoman.