PODZIEL SIĘ

Mimo że całkiem niedawno Marvel ogłosił tytuły mające należeć do fazy 4, fani już z niecierpliwością czekają na piątą, najprawdopodobniej o wiele ciekawszą fazę MCU. Pojawiły się plotki, że tytuły takie jak “Black Panther 2”, “Blade”, “Captain Marvel 2” czy “Guardians of the Galaxy vol.3” stanowić będą część wyczekiwanej piątej fazy.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Niedawno ogłoszono, że jeden z ważniejszych projektów będzie miał swoją premierę 3 lub 10 maja 2024 roku. Fani podejrzewają, że może chodzić o “Fantastic Four”, “Silver Surfer’a” lub nawet “Secret Wars”. Ponadto Disney podał trzy daty nadchodzących filmów Marvela, które jak narazie nie są zapowiadane jako część fazy piątej. Są to 18 lutego, 6 maja oraz 29 lipca 2022 roku.

Już teraz pojawia się wiele plotek na temat tego, co będzie się działo w nadchodzących filmach Marvela. Antagonistą w drugiej części przygód króla Wakandy ma być Namor, który według komiksów jest pierwszym mutanem. Reżyser “Guardians of the Galaxy” James Gunn zacznie zajmować się kolejną częścią gdy zakończy pracę nad “Suicide Squad” dla DC. Gunn zapowiedział, że film będzie miał swoją premierę po kolejnej części “Thora”.

Jedną z ważniejszych dat jest 3 lub 10 maja 2024 roku, kiedy to w kinach ma pojawić się kolejna część Avengersów. Kevin Feige zapowiedział, że będziemy mieli do czynienia z zupełnie nową drużyną superbohaterów.

Na więcej zapowiedzi możemy liczyć już niebawem – Marvel Studios będzie miało swój panel na Disney D23 Expo już 24 sierpnia, na którym zapewne dostaniemy garść nowych informacji na temat najnowszych projektów studia.