PODZIEL SIĘ

Grant Gustin wrócił na plan The Flash, gdzie przymierzył swój nowy strój i pokazał go fanom na Instagramie.

Wraz z szóstym sezonem The Flash, który jest obecnie w produkcji, fani chcą wiedzieć jak najwięcej, aby podsycić swój apetyt w oczekiwaniu na pierwszy odcinek sezonu w październiku. Zwłaszcza biorąc pod uwagę finał sezonu 5, który ujawnił, że Barry Allen (Grant Gustin) ma zniknąć w kryzysie wcześniej, niż przewidywano. Mimo, że Grant Gustin otrzymał nowy kostium w zeszłym roku, niektórzy fani naprawdę mają nadzieję, że sezon 6 da The Flash nowy kostium, a oglądając filmik aktora, fani mogli zobaczyć, że ich życzenie może być spełnione. Użytkownik Instagramu Realworldofflash zobaczył wideo i szybko zwrócił uwagę, że kostium na prawej nodze w obszarze uda odznacza się żółtymi akcentami, które bardzo różnią się od wcześniejszych strojów Granta Gustina.

Możecie sprawdzić poniższy post, aby rzucić okiem na nowy kostium, który Grant Gustin będzie nosił w nadchodzącym sezonie The Flash.

Co sądzicie o tym, że Grant Gustin dostanie nowy kostium w sezonie 6 The Flash? Czy jesteście podekscytowani tym, że serial powróci tej jesieni?

Szczegóły szóstego sezonu serialu są w tajemnicy, ale podobno producenci obsadzą nowego męskiego złoczyńcę i „aspołecznego” naukowca, który pojawia się u boku Granta Gustina.