Najnowszy zwiastun nadchodzącego odcinka finałowego serialu „Gotham”, prequelu przygód Mrocznego Rycerza, zapowiada epicką walkę pomiędzy Batmanem Davida Mazouza oraz Jokerem Camerona Monaghana!

Finałowy epizod sezonu oraz całego serialu nadchodzi szybkimi krokami, a w nim wreszcie będziemy mieli okazję zobaczyć Davida Mazouza odzianego w pelerynę i płaszcz Batmana. Ale to nie koniec, gdyż dodatkowo dostaniemy wreszcie Jokera odgrywanego przez znakomitego Camerona Monaghana.

Żeby nie było za mało wrażeń, „Gotham” zaprezentuje nam epickie starcie Batmana z Jokerem. Epickie, a właściwe ich pierwsze w ich nowych wcieleniach, czy to, od którego ich „diabelski taniec w świetle księżyca” się zaczął. Będzie to oczywiście pewnego rodzaju zwieńczeniem całej fabuły show stanowiącej prequel, pewnego rodzaju rok zerowy, przygód Mrocznego Rycerza Gotham.

Na najnowszym zwiastunie możemy zobaczyć Batmana we własnej osobie. Zapowiada on spotkanie Bruce’a w kostiumie z Jimem Gordonem, ale także zwiastuje pojedynek z Batmana z Jokerem.

Cieszycie się tak, jak ja i nie możecie się doczekać epizodu? Komentujcie – Facebook i Discord czekają na Was!

Ostatni odcinek „Gotham” już najbliższy piątek z rana czasu polskiego na FOX!